Ismét szomorú eredmény a Diósgyőrtől: DVTK – Paks 1-4

Az OTP Bank Liga 28. fordulójában már a mérkőzés elején létszám- és gólhátrányba került a DVTK a Paks ellen, ráadásul a vendégek nem sokkal később megduplázták az előnyüket is. A félidő végén a DVTK többször veszélyeztette az ellenfél kapuját, de a gólszerzés nem sikerült. A szünet után a vendégeket a saját kapufájuk is kisegítette, majd továbbra is a DVTK támadott, de a gólt a Paks szerezte.

A hajrában Molnár Gábor lövésével zárkózott a Diósgyőr, de egy percen belül a vendégek állították be a végeredményt – számolt be a dvtk.eu.

• Sárga lap: Marko Matijević a 10., Milović a 61., Marin a 63., Dražić a 70., Grgić a 70. percben.
  • Piros lap: Živulić a 9. percben.
  • Gólszerző: Hahn J. (0-1, 11-esből) a 10., Hahn J. (0-2) a 16., Sajbán Má. (0-3) a 68., Molnár G. (1-3) a 86., Szakály D. (1-4) a 87. percben.